Finansowanie

Pomożemy Ci dokonać wszystkich formalności!

Kredyt

Brak angażowania własnego kapitału!

Pożyczka

Możliwość skorzystania z dotacji.

Leasing

Rata za instalację na poziomie rachunku za prąd.

Kredyt dla gospodarstw domowych

Nie chcesz angażować własnego kapitału? Sprawdź naszą ofertę kredytową!
Współpracujemy z BOŚ Bankiem i PKO BP.
Sprawdź wysokość raty dla Twojej instalacji.

Pożyczka dla rolnika

Bardzo korzystne warunki finansowania dla gospodarstw rolnych. Niskie oprocentowanie, możliwość odliczenia podatku VAT i skorzystania z ulgi w podatku rolnym!

Leasing dla firm

Dla firm przygotowaliśmy specjalną ofertę leasingową, dzięki której zakup systemu fotowoltaicznego będzie prosty i nie wpłynie na płynność firmy.
Masz pytanie?

Często zadawane pytania

Jeżeli nie chcą Państwo angażować własnego kapitału na zakup elektrowni fotowoltaicznej idealnym rozwiązaniem będzie skorzystanie z naszej oferty kredytowej. Warto pamiętać, że taki zakup nie wyklucza możliwości skorzystania z dotacji rządowych i samorządowych.

Oczywiście, że tak. Decyzja o zakupie systemu fotowoltaicznego często jest podejmowana w związku z pojawiającymi się na rynku dotacjami, które mają formę refundacji. Oznacza to, że dostajemy zwrot poniesionych kosztów. Decydując się na zakup systemu fotowoltaicznego mogą Państwo skorzystać z kredytu, który zostanie spłacony w momencie wpłynięcia dotacji na Państwa konto. 

Mamy w ofercie elastyczne kredyty dopasowane do Państwa potrzeb. Możemy również przygotować ofertę kredytową bez wpłaty własnej. Maksymalny okres finansowania w przypadku kredytu to 10 lat! Dzięki czemu rata za system fotowoltaiczny będzie na poziomie niższym od obecnego rachunku za prąd!

Nie, nasz przedstawiciel lub przedstawiciel banku przyjedzie w celu podpisania umowy kredytowej.

Wymagane dokumenty uzależnione są od formy zatrudnienia. Najczęściej jest to potwierdzenie zatrudnienia bądź potwierdzenie otrzymania wynagrodzenia. 

Oczywiście, nasza firma współpracuje z bankami dzięki czemu przedstawiciel jest w stanie wypełnić dokumentację kredytową u klienta, a umowa kredytowa jest dostarczana najczęściej kolejnego dnia.

Fotowoltaika dla każdego!

LUX ENERGY Sp. z o. o. Jasienica 291, 43-385 Jasienica, NIP: 9372730805, REGON: 387211458, KRS: 0000863269