Kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać?​

Pasjonaci OZE

Naszą firmę tworzą ludzie z pasją. Staramy się wprowadzać na rynek rozwiązania ekologiczne, aby nasi klienci  byli także świadomymi mieszkańcami naszej planety, a korzyści finansowe płynące z zamontowania systemu fotowoltaicznego były miłym dodatkiem. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie w branży OZE z zakresu projektowania, wykonania i kalkulacji opłacalności elektrowni fotowoltaicznych. Gwarantujemy profesjonalne podejście do każdego projektu. 

Specjaliści od fotowoltaiki

Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia do sprzedaży i montażu elektrowni fotowoltaicznych wydane przez Urząd Dozoru Technicznego. Nasze ekipy posiadają niezbędną wiedzę i doświadczenie zdobyte podczas realizacji projektów. Co ważne, instalatorzy pracują z naciskiem na jakość wykonanej usługi. U nas nie ma miejsca na niedociągnięcia. 

Dla naszych klientów mamy zawsze usługę w wersji PREMIUM, gdzie liczy się jakość i bezpieczeństwo. 

 Dbamy o bezpieczeństwo!

Najważniejszym aspektem podczas projektowania instalacji fotowoltaicznej jest bezpieczeństwo użytkowników.

Korzystamy z certyfikowanych zabezpieczeń,  dzięki czemu  każda z naszych instalacji posiada pozytywną opinię rzeczoznawcy ds. zabezpieczeń przeciwpożarowych. Ponadto w każdym gospodarstwie domowym instalujemy sprzęt gaśniczy. 

W trosce o bezpieczeństwo naszych klientów.

do 0 lat
gwarancja
do 0 %
Oszczędności
59 %
Ekologii

Skorzystaj z formularza

LUX ENERGY Sp. z o. o. Jasienica 291, 43-385 Jasienica, NIP: 9372730805, REGON: 387211458, KRS: 0000863269