Zakup systemu na raty

  • luxenergy 

Zamień rachunek za prąd na ratę za własną elektrownię słoneczną. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie ma potrzeby angażowania własnego kapitału, a zakup instalacji będzie niezauważalny dla budżetu domowego. Oferowane przez nas kredyty celowe charakteryzują się niskim oprocentowaniem oraz dużą elastycznością. Jesteśmy w stanie dobrać wysokość raty, czas trwania kredytu, a także wysokość wpłaty początkowej zgodnie Państwa preferencjami.

Poniżej przykładowa kalkulacja*:

Roczne zużycie energii: 3000kWh

Miesięczny rachunek za prąd: ok. 200zł

Sugerowana moc instalacji: ok. 3.5kWp

Miesięczna rata za instalację: ok. 160zł/miesiąc po dotacji rata wyniesie ok. 100zł miesięcznie!

Powyższy przykład pokazuje, że zakup instalacji fotowoltaicznej może nie obciążać budżetu domowego ani o grosz. Należy pamiętać, że od momentu dopełnienia formalności w zakładzie energetycznym, przestajemy płacić rachunki za prąd, dzięki czemu zaoszczędzone pieniądze możemy przeznaczyć na raty za instalację.

Uwaga Ważny Komunikat

!! Zakup instalacji fotowoltaicznej na raty uprawnia nas do skorzystania z każdej formy dotacji w pełnym wymiarze – otrzymujemy zwrot 5000zł z programu „Mój Prąd” oraz korzystamy z ulgi termomodernizacyjnej do 17000zł !!

*Założenia kalkulacji:

  • dach skierowany na południe
  • przeszacowanie mocy instalacji o ok. 15-20% daje pewność, że roczna produkcja energii pokryje w pełni zapotrzebowanie na energię elektryczną
  • 0zł wpłaty początkowej
  • kredyt na 10 lat
  • wartość instalacji ok 17500zł brutto – przed dotacjami!

Kredyt z możliwością szybszej spłaty bez dodatkowych kosztów!